ZEGAR DŁUGU PUBLICZNEGO SANOKA wyświetlany na budynku miasta ? Co na to sanoczanie, radni i burmistrz ?

ID zgłoszenia: 38
Dodano: 2021-12-06 06:14:26
Kategoria: Pomysły
Miasto: Sanok
Portal:
Status zgłoszenia: Sprawdzane
Opis zgłoszenia:

Może redakcja eSanok oraz światli SANOCZANIE przychylili by się do inicjatywy wyświetlania narastania długu miasta Sanoka tak aby uświadomić SANOCZANOM jak bardzo dług SANOCZAN rośnie czy spada  ?

Prosty mechanizm wyświetlany na stronie eSanok oraz stronie Miasta Sanoka oraz budynkach urzędowych oraz Arenie Sanok uświadomił by mieszkańcom Sanoka jak trudną sytuację finansów miasta mamy i jakie będą tego konsekwencje.

Potrzebujemy publicznej debaty na temat sytuacji finansowej Sanoka !!!Zgłoszenia użytkownika


Strzelnica dla Ziemi Sanockiej i BieszczadówSANOK: Wyniki badań wysyłane na email z przychodni na LipińskiegoDlaczego w Rzeszowie i w Polsce kształci się tak mało lekarzy?Czy w Sanoku jest wystarczająca ilość kamer monitoringu ?Badanie jakości wody i poprawa warunków sanitarnych poboru wody przy źródle na Starym Zagórzu Co dalej z HALĄ TARGOWĄ w Sanoku ? Jaki pomysł na jej zagospodarowanie mają Sanoczanie, radni , burmistrz ?Ile podatków do budżetu Polski wpłacają Sanoczanie i ile tych pieniędzy wraca do Sanoka?Publiczny Rejestr Umów Miasta Sanoka Czy jest szansa, żeby GIGANTYCZNE pieniądze z mostu do SOSENEK przeznaczyć na kilkaset mieszkań dla młodych ludzi w Sanoku?Fatalny stan mostku i drogi . To jedyna droga dojazdowa do I LO w Sanoku na ulicy Cichej ?Jak zmieniły się ceny DREWNA OPAŁOWEGO na Podkarpaciu i z czego to wynika? Pytanie do Lasów Państwowych Likwidacja szalonego PAKIETU KLIMATYCZNEGOLikwidacja LICHWY w Polsce domy i mieszkania bez kredytówZdrowa żywność dla PolakówEmerytura obywatelska - likwidacja ZUS w PolsceBezpłatny dostęp do internetu światłowodowego. Ustawowy zakaz budowy masztów 3G, 4G, 5G

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.