Wykład Huberta Czerniaka o szczepieniach, zdrowiu i bezpieczeństwie

|

Wykład Huberta Czerniaka o szczepieniach, zdrowiu i bezpieczeństwie

Na wykładzie Hubert czerniak porusza temat substancji toksycznych w szczepieniach. Dawniej szczepienia nie zawierały tych dodatków i były skuteczne – stwierdza.

 

Przetacza on Fińskie badania populacyjne, z których wynika, że u noworodków którym podawano 2000 jednostek witaminy D3, występuje mniej cukrzyc. Obala teorię, jakoby podawanie witaminy A i D3 skracało życie. Zamiast tego, należy podawać wszystkie witaminy rozpuszczalne w tłuszczach razem. Tłumaczy dlaczego witaminy te są niezbędne, do prawidłowej gospodarki wapnia i białka. Braki witamin u młodych kobiet może powodować nieprawidłowy rozwój kości i problemy przy porodzie – stwierdza. Jego zdaniem witamina D3 jest skuteczna w chorobach grypopochodnych.

 

Ważną rzeczą dla odporności jest również psychika. Między innymi na nowotwory mają chorować zwłaszcza ci, co się tej choroby boją. Straszenie ludzi pandemią ma również taki efekt. Hubert czerniak porusza tematy historyczne i tego jak przywódcy doprowadzali kiedyś narody do upadku, i jak robią to teraz. „Musimy uzbroić się w wiedzę” – stwierdza. Wskazuje, że najgorsze epidemie to nowotwory, cukrzyce, choroba Leśniowskiego Crohna, Atopowe zapalenie skóry itd.

 

Źródło:

-HubertCzerniakTV

 

17-08-2020


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.