Wykład Huberta Czerniaka na Wagnerówce cz.2

|

Wykład Huberta Czerniaka na Wagnerówce cz.2

Hubert Czerniak o płytce miażdżycowej –”Jest dużo danych, że płytka miażdżycowa jest chorobą infekcyjną (…) Białko Gla macierzy jeżeli jest karboksylowe, jest obecnie najsilniejszym czynnikiem jaki znamy, który jest w stanie złapać wapń w płytce miażdżycowej (…) i przenieść ten wapń tam, gdzie trzeba „ Do karboksylacji tych białek potrzebna jest wit. K2 MK7. Zdaniem Huberta Czerniaka, jeżeli ktoś ma problemy z trzustką i ślinianką (miejscami gdzie witaminy K2 jest najwięcej), powinien zażywać do 1000mikrogramów tej witaminy. Czerniak opowiada o swoich osiągnięciach w leczeniu ludzi:„I o dziwo, ludzie z cukrzycą przestają mieć cukrzycę. Nawet choroby nowotworowe trzustki (…) udało się kilka wyleczyć. Nie wszystkich wyleczymy, nie jesteśmy bogami (…) skuteczność jest w granicach 60-70%, Hashimoto – niemalże 100%, cukrzyca dość często, RZS jest banalnym procesem (…). Myślę, że ta wiedza zaczyna coraz bardziej docierać do ludzi.”

Mąki są wybielane i hodowane na Roundupie. Produkty zabielane „zabijają naszą florę jelitową”. Dlatego mleko może tak długo stać na półce. Nie w chłodziarce, tylko na pulce. „Nazywają to mlekiem. Dlaczego to jest tak długo przydatne do spożycia?” W normalnym mleku mamy tysiące kultur bakteryjnych (dzięki nim normalne mleko zsiada). Zaś „mleko” kupowane „na powietrzu kiśnie, więc trawią je bakterie beztlenowe, których w naszych jelitach jest 10%. Gdyby nie było tej bakterii która jest patologiczna (bo beztlenowce są patologiczne) to byśmy umarli. To mleko by nas zabiło” Lecz jeżeli ciągle pije się to mleko, to ilość bakterii beztlenowych wzrasta, i z 10% robi się kilkadziesiąt procent, a więc automatycznie te prawidłowe znikają. „I za to zabrali między innymi, można powiedzieć dr.Wakefield-owi prawo wykonywania zawodu, bo on tylko stwierdził, że po procedurze no odrę wirusy odry osiedlają się w kryptach jelitowych, a wtedy rozpoczyna się cała rewolucja”, ponieważ „część nas zostaje otruta, a rozwija się inna część nas”. Bakterie trawią 80% pożywienia a my (enzymy i narządy) tylko 20%

Hubert Czerniak mówi o konopiach przy okazji omawiania układu endokannabinoidowego. Jest to największy układ receptorowy w organizmie. Działają na niego kannabinoidy (zawarte w konopiach) przez receptory CB1 i CB2. Zdaniem Huberta Czerniaka ta „Trawa może nas uzdrowić z Autyzmu, padaczki, cukrzycy, chorób autoagresyjnych za parę groszy.

Czerniak porusza temat spadku ilości zachorowań na „grypę i para grypę” w takim samym stopniu, „co oni wykazują, że wzrosło na to nie wiadomo co(…)”. Dodaje, że bankrutują przedsiębiorstwa pogrzebowe „śmiertelność spadła, co znaczy że jest cudownie (…)” nagle przeżywalność wzrosła. „jak przestaliście chodzić do lekarzy, szkół, kupować antybiotyki, zalecane w reklamach syropki, nagle przestajecie umierać.”

Hubert Czerniak porusza temat ziół. „Z liści mniszka można zrobić sałatkę.”

„Żeby budować silny naród, to trzeba budować naród zdrowy i naród który ma mieć przeświadczenie o sile swoich przodków.(…) i to jest to, co chcą w nas zniszczyć-poczucie godności”. Ma to służyć osłabieniu naszego narodu i zduszeniu chęci do rozwoju. Porusza temat inflacji. „Musimy uczyć nasze dzieci ekonomii-ekonomii globalnej (…) dzieci mają pamięć jak gąbka” U żydów dzieci do 15 roku życia uczą się na pamięć tory. My możemy uczyć je np. piosenek patriotycznych. W ten sposób rozwija się u dzieci „pamięć RAM” czyli pamięć operacyjną, która umożliwi im łączenie faktów.

Na koniec Hubert Czerniak zachęca do samodzielnego uczenia dzieci.

Źródło:HubertCzerniakTV

 

01-09-2020


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline