Program Polacy.pl

Postulaty program Polacy.pl stan na 25. 05. 2020

1. Likwidacja 90% etatów w urzędach ( tym samy całkowita likwidacja powiatów) . Personalna odpowiedzialność urzędników za podjęte decyzje. Informatyzacja Polski. 

2. Likwidacja podatku dochodowego lub kwota wolna od podatku 65 złotych rocznie na osobę w rodzinie

4. Obniżenie podatku Vat do 10% dla wszystkich usług i produktów.

6. Zakaz zaciągania zobowiązań finansowych w zagranicznych instytucjach finansowych przez rząd oraz samorządy każdego szczebla. 

5. Prawna ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Szczególna pomoc państwa osobom niepełnosprawnym.

6. Szczególna rola małżeństwa i rodziny. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. Rodzina jako najmniejsza komórka społeczna gdzie powstaje życie i powinna być w sposób szczególny chroniona.

7. Likwidacja ZUS, państwo wypłaca rety i emerytury (emerytura społeczna) . Prywatne ubezpieczenia społeczne oraz zdrowotne.  Amnestia składek ZUS

8. Wprowadzenie monopolu Państwa Polskiego na udzielanie kredytów i kreację pieniądza. Zyski przeznaczyć na zabezpieczenie emerytur i rent. Waluty lokalne. (Około 200 miliardów rocznie zarabiają obce banki w Polsce na udzielaniu kredytów? – określić rozmiary zysków obcych korporacji) 


9. Każdy funkcjonariusz policji, straży granicznej oraz innych służb obowiązek nagrywania całej „służby” w celu niedopuszczania do nadużycia władzy.

10 Wypowiedzenie katastrofalnego w skutkach „Pakietu Klimatycznego„.

11. Ustawowy zakaz promowania ideologi LGBTiZ czytaj: ideologi Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transwestytów i Zoofilów.

12 Ustawowy zakaz budowy masztów 3G, 4G, 5G bez wcześniejszego zbadania ich oddziaływania na życie i zdrowie mieszkańców. Światłowód w każdym domu.

13. Zakaz obrotu, handlu oraz produkcji , materiałami i roślinami oraz zwierzętami zmodyfikowanymi genetycznie GMO. Polska wolna od GMO

14. Wprowadzenie bonu edukacyjnego , likwidacja karty nauczyciela i reforma oświaty polegająca na zwiększeniu ilości szkół prywatnych prowadzonych przez stowarzyszenia fundacje firmy.

15. Zakaz przymusu szczepień.  Państwowa kontrola nad jakością szczepionek i ich produkcją. Państwowy fundusz dla osób z powikłaniami poszczepiennymi sfinansowany przez firmy produkujące szczepionki.

16. Bezpłatny dostęp do internetu światłowodowego.

17. Program budowy zbiorników retencyjnych- elektrowni  na terenie całego kraju.

18. Obniżenie akcyzy na paliwo o 50%

19.  Zakaz finansowania mediów zagranicznych przez polskie państwo, spółki skarbu państwa oraz samorządy.

20. Złoża i bogactwa naturalne własnością Polaków.  Program dywidendy narodowej. Przygotowanie audytu polskich zasobów naturalnych i upublicznienie wydanych koncesji na poszukiwanie i wydobycie. Sprawdzenie czy koncesji nie były wydawane ze złamaniem prawa oraz rażącą niską ceną.

21. Powołanie Polskiej Agencji Bezpieczeństwa Żywności – kontrola jakości żywności na każdym etapie produkcji. Zakaz stosowania substancji szkodliwych dla zdrowia i życia Polaków. 
 
22. Zatrudnienie dodatkowych 200 tys żołnierzy w Polskiej Armii i Straży Granicznej. Zbudowanie odpowiedniej ilości do potrzeb strzelnic i arsenałów w Polsce.  Budowa kultury „posiadana broni palnej” oraz zastosowania np. dornów w celach bojowych.

23. Uwolnienie możliwości uprawy i dystrybucji konopi bez jakichkolwiek obostrzeń. 

24. Wybory metodą głosowania elektronicznego „e-Voting„.  Możliwość odwołania poszczególnionych samorządowców, posłów, senatorów, prezydenta w referendum raz do roku zwykłą większością głosów bez progu frekwencji. 

25. Brak opłat za korzystanie z drug publicznych dla obywateli polskich.

26. Zakaz budowy elektrowni atomowych w Polsce

27. Zakaz uchwalania budżetu z deficytem ( możliwość tylko w skrajnych przypadkach  uchwalana przez Sejm )

28. Budowa szybkich kolei 

29.

30. 

31.

32.

33.

34.

35.

itd

 

 


Prosimy o dopisywanie w komentarzach następnych punktów Program Polacy.pl będziemy dopisywać propozycje. Komentarz nie związane z tematem będą dezaktywowane

Atak husarii. Chocim z 1917 roku.
Stanisław Batowski Kaczor (ur. 29 stycznia 1866 we Lwowie, zm. 5 lub 12 maja 1946 tamże) – polski malarz-batalista.

ZOBACZ TAKŻE:

25-05-2020


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Sylwester S.2020-05-20 10:15:43
0 0
1. wspieranie wyłącznie polskich pomysłów, inwestycji i firm które produkują i wspierają kraj! czyli NAS, [nie może być tak że kupujemy jakiś produkt w dodatku niepełnowartościowy z zachodu płacimy mnóstwo pieniędzy a na dodatek firma od której kupujemy ma wyłączność na serwis tych urządzeń czyli czytaj zagwarantowane nasze=podatników pieniądze] ZOSTAWIAJMY PIENIĄDZE W FIRMACH POLSKICH!!! 2. Wspierajmy Internet kablowy/sieciowy/światłowodowy nie wpływa tak żle na człowieka. 3. Trzeba połączyć siły z innymi krajami gdzie powstają takie same grupy ludzi walczących o WOLNOŚĆ. [sami możemy być za słabi na całokształt sytuacji na świecie].
Anonim2020-05-23 17:05:57
0 0
Punkt 16. Z czego w takim razie miałby być finansowany transport? Punkt 18. dość kontrowersyjny. Uważam że aborcja i eutanazja powinny być kwestią indywidualną osób zainteresowanych. Co do reszty, zgadzam się w stu procentach.
Aborcja kwestią indywidualną osoby zainteresowanej dla nienarodzonego dziecka?2020-05-24 11:57:29
0 0
Aborcja kwestią indywidualną osoby zainteresowanej dla nienarodzonego dziecka?
Inline
Inline