Jerzy Jaśkowski o fałszowaniu historii i narzędziach kontroli

|

Jerzy Jaśkowski o fałszowaniu historii i narzędziach kontroli

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Stanford udowodniły że blokada zatrudnienia powoduje wzrost liczby depresji, zażywania alkoholu i narkotyków, oraz samobójstw. (każdy spadek PKB o 1-2% powoduje dwukrotny wzrost liczby samobójstw). Podczas epidemii gdy zamykano szpitale, przechodnie i kościoły sklepy monopolowe uznano za niezbędne, oraz masowo instalowano maszty 5G.

Nie ma naukowych dowodów że noszenie masek jest korzystne dla kogokolwiek z wyjątkiem sprzedawców.

Wszystkie te pseudonaukowe dane pochodzą z instytutów, finansowanych przez fundację Billa Gatesa i innych.

Większość programów walki z wirusem autorstwa rządu, nie ma poparcia w badaniach naukowych.

Jerzy Jaśkowski tłumaczy jak kreowano epidemie w przeszłości (Hiszpańska grypa) i jak robi się to teraz, oraz jaki wpływ na rozwój epidemii miały szczepionki.

Największa śmiertelność na wirusa była wśród ludzi zamkniętych w domach starców i obszarach zanieczyszczonych.

Zdaniem Jerzego Jaśkowskiego teoria zarazków Pastera upadła już dawno temu, ale dzięki zyskom z niej płynącym, rozwija się ją do dziś, zaś zadaniem społeczeństwa jest za to wszystko płacić.

Całym celem epidemii jest „zamazanie stanu rzeczywistego”. I ukrycie tego co rząd „robi pod płaszczykiem” , a służyć ma temu telewizja. Np. Gdy media informowały o wizycie Trzaskowskiego na spotkaniu Grupy Bilderberg, Pani Anita Gargas podała iż został tam zaproszony przez Radosława Sikorskiego i że jest to stoważyszenie złożone z wysokiej rangi polityków, przedstawicieli banków, globalnych korporacji i instytucji.

Grupa Bilderberg– mówi Jerzy Jaśkowski– to żadne stowarzyszenie. Została założona przez byłego członka gwardii Hitlera, który później był jednym z dyrektorów CIA. „To nie jest stowarzyszenie (…) „To grupa prowadzona na smyczy przez CIA

Grupa ta ma według Jaśkowskiego zrzesza „pożytecznych idiotów” na wysokich stanowiskach , którym przedstawia się tam plany odnośnie np. gospodarki i nakazuje ich realizację.

Mówi się, że „Jeżeli edukacja w danym kraju przez 3 pokolenia będzie spoczywać w jednych rękach, kraj ten przestanie istnieć” W zaborze rosyjskim uczono matematyki i techniki, bo było to potrzebne wojsku. W Austrii natomiast panowała większa swoboda i wolno było poznawać również np. literaturę, historię i język polski. Nie mówi się jednak o tym, że w 1846r. Rząd w Wiedniu strwożył bandy chłopskie, w celu mordowania polskiej szlachty (Rabacja Galicyjska).

Większość bohaterów polskich to agenci, potrzebni do zbierania rekrutów przed I wojną światową spośród polaków. Np. Sienkiewicz pisał za namową Kronenberga, człowieka który doprowadził do Powstania styczniowego. Za prawidłowe jego przeprowadzenie (wymordowanie szlachty i wywiezienie polaków na Syberię) uzyskał monopol na sprzedaż tytoniu i budowę kolei do Kijowa.

Zdaniem Jaśkowskiego wszystkie dzieła „ku pokrzepieniu serc” wchodziły z pod pieczątki cenzora i miały powyższy cel.

Źródło:

-tagentv

20-08-2020


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.