AUTYZM: Szczepienia bomba zegarowa – prof. Maria Dorota Majewska (VIDEO)

|

AUTYZM: Szczepienia bomba zegarowa – prof. Maria Dorota Majewska (VIDEO)

Szczepienia bomba zegarowa – prof. Maria Dorota Majewska .

WARSZAWA. W dniu 26 sierpnia 2017 roku we Warszawie odbyła się niezwykłe interesująca konferencja organizowana przez Lenę Hupert pod tytułem: „Szczepienia – XXI wiek”.

Jedną z najbardziej kompetentnych osób w tej kwestii jest prof dr hab. Maria Dorota Majewska. Jej znakomity wykład nosiła tytuł:
„Szczepienia bomba zegarowa”. Oto zapis jej wystąpienia wraz z końcową dyskusją.
Źródło: Niezależna Telewizja /YT

Za Wikipedia:

Maria Dorota Czajkowska-Majewska – polska neurobiolog, profesor nauk medycznych.

Życiorys
Studia z biochemii i biofizyki ukończyła na Uniwersytecie Łódzkim w 1972[1]. Stopień doktorski z neurochemii otrzymała w Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w 1979[2][1].

Przez ponad 20 lat mieszkała w USA, gdzie pracowała w University of Missouri, Uniwersytecie Harvarda oraz w Narodowych Instytutach Zdrowia (National Institute of Mental Health, National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism, National Institute on Drug Abuse)[1]. W tym czasie badała neurochemiczne i neuropatologiczne mechanizmy odpowiedzialne za uszkodzenie mózgu podczas niedokrwienia i anoksemii, ochronne efekty znieczulenia w przypadkach niedokrwiennego uszkodzenia mózgu oraz kwestie biomedyczne związane z nadużywaniem alkoholu i kokainy[1].

Po powrocie do Polski pracowała w Katedrze Biologii Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego[2][1]. Tytuł naukowy profesora nauk medycznych otrzymała w 2007[2]. Choć w mediach powołuje się na zatrudnienie w Instytucie Psychiatrii i Neurologii PAN, w oficjalnym oświadczeniu z 2016 roku dyrektor tej placówki poinformował, że M. Majewska nigdy nie była etatowym pracownikiem tej jednostki a jej poglądy dotyczące szczepień w żaden sposób nie mogą być postrzegane jako pogląd czy opinia Instytutu Psychiatrii i Neurologii PAN[3].

Jest autorką książek: Nowy lepszy? człowiek (wyd. Żak, Warszawa 2005, ​ISBN 83-89501-29-5​) oraz Człowiek globalny. Globalizacja, ewolucja, historia kobiet, neuropolityka, neuroekonomia, kryzys ekologiczny (Państwowy Instytut Wydawniczy, Warszawa 2009, ​ISBN 978-83-06-03188-1​)[4].

Na dorobek naukowy M. Majewskiej składa się szereg opracowań oryginalnych publikowanych m.in. w czasopismach takich jak „Brain Research”, „Progress in Neurobiology”, „European Journal of Pharmacology: Molecular Pharmacology”, „Journal of Pharmacology and Experimental Therapeutics” oraz „Psychoneuroendocrinology”[5][6][4][7].

Jest propagatorką nienaukowych tez o szkodliwości szczepień dzieci (kontrowersja szczepionkowa)[8]. M. Majewska głosi na wykładach m.in. poglądy, że szczepionki obniżają inteligencję, zaś do ich produkcji używa się metali ciężkich[9][10], a także „ścieków z odpadów przemysłowych”[11].

06-07-2019


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline